Merhaba ben Kerim Öztürk,

1996 yılından bu yana radyo ve televizyon dünyasında bir yolculuk içindeyim. Türkiye'nin önde gelen radyo istasyonları arasında yer alan Slowtürk, Best Fm gibi ulusal radyolar başta olmak üzere bir çok radyoda program yapımcısı vehaber spikeri olarak görev aldım. Kanal D'de sabah haberlerinde trafik durumu analizlerini aktardım. 2006 yılında başlayan profesyonel seslendirme kariyerimde ise birçok programın perfolerini ve yine birçok markanın reklam ve tanıtım filmlerini, storytel için kitaplar ve Kanal D’nin ana haber bültenlerini seslendirdim. Halen Radyo Spor’un kurumsal sesi olarak seslendirme yapmaya devam ediyorum.

2012 yılında başlayan Saran Group’ta çalışmaya başladım ve halen Saran Grup Trafik Radyoları'nda (Radyo Trafik İstanbul, Ankara ve İzmir) Genel Yayın Yönetmeni Yardımcılığı görevini üstleniyorum. Ayrıca yine Saran Group’a ait ajansspor.com sitesinde köşe yazıları yazıyorum.

Ayrıca, uzun yıllar boyunca edindiğim deneyim ve birikimlerimi paylaşma arzusuyla diksiyon eğitimi vermekteyim. İster radyo sunuculuğu, ister televizyon haberciliği olsun, sözlü iletişim becerilerinizi geliştirmek ve etkili bir ses tonuyla izleyiciye ulaşmak konusundaki uzmanlığımla sizi desteklemekten mutluluk duyarım.